X
Ваш город ПолтаваВыбрать городМы на FacebookМы на Instagram

ул. Соборности, 22

+38 067 575-47-32

+38 099 054-71-59

Онлайн запись

Барбершоп Brutmen

Барбершоп Brutmen — мужские стрижки

Читать далее...

Барбершоп Brutmen

Barbershop Brutmen (Барбершоп Брутмен) — перша національна мережа барбершопів в Україні. Суто чоловіча, брутальна, наповнена тестостероном цірюльня з класичним набором послуг барбера:  чоловічі стрижки, зачіски, гоління небезпечною бритвою, стрижка вусів, моделювання бороди,  одним словом  -  підтримання  образу справжнього брутального чоловіка.

 

 

Брутмен — це чоловічий прайд. Барбершоп (цірюльня) - це забута історією філософія, де пріоритетом є чоловічий сервіс. Для барбершопу Брутмен характерні прості, дружні відносини барберів та клієнтів. Наші клієнті це в першу чергу наші друзі, вони заходять поголитись, випити віскі, можливо змінити імідж, чи… просто холодно на вулиці.

Відсутніть докучливого жіночого базікання, лаконічність у спілкуванні з майстром –барбером є саме те, для чого відвідують Брутмен.  Наш барбершоп це таке місце, де чоловік з легкістю може віднайти свій унікальний імідж і бути ні на кого не схожим. Ми хочемо допомогти Вам відчути свою реальну силу, мужність і характер.

 

Новий barbershop у Полтаві Brutmen створений для справжніх, прикольних і стильних чоловіків.

Ми пропонуємо чоловікам компетентні послуги по догляду за собою, бо знаємо все про чоловіче волосся та про особливості чоловічої шкіри голови. Велику увагу ми приділяємо вусам і бороді, сьогодні, для багатьох чоловіків вони складають 90% їх успішного образу.

Дизайн та атмосфера барбершопа націлені на створення чоловічої атмосфери, тобто атмосфери стриманості, мужності, рішучості. Лояльна цінова політика приваблює тих, хто звик підтримувати свій зовнішній вигляд частіше, ніж раз у місяць.  Вам буде комфортно з нами.

 

Наші барбери - професіонали.

Кращий барбер той, який працює з азартом та натхненням, заради задоволення клієнта.

Барбери — це майстри високого класу, які пройшли підготовку на кращих зарубіжних курсах навчання,  брали участь у популярних всесвітніх конкурсах перукарів, в своїй роботі для них немає нічого неможливого! Вони впевнені в собі, і міцно тримають бритву. Наша гордість – це гоління «опаскою», звісно ж одноразовою.

Гоління небезпечною бритвою — це можливість спробувати небезпеку і задоволення одночасно! Вдома чоловіки практично перестали використовувати небезпечну бритву, тому що вона вимагає терпіння, часу і обережності. Але в салоні саме ця послуга вам запам'ятається назавжди.

Наші брадобреї — вправні майстри гострого гоління, тому, дбайливий дотик небезпечної бритви Ваша шкіра запам'ятає назавжди. Легкий масаж та процедури очищення допоможуть Вам заспокоїтися.

Ви ще не пробували небезпечне гоління?! Телефонуйте, і адміністратори вас запишуть, доречі, ці дівчата, єдині представниці жіночого полу в нашій брутальній команді.

Скористайтесь системою он-лайн запису, познайомтесь з нами в соцмережах і ми станемо друзями.

Ласкаво просимо до нас!

Brutmen Barbershop — салон чоловічих стрижок, Полтава

вул. Соборності, 22

067 575-47-32

099 054-71-59

Без вихідних: 10:00 — 21:00

brutmen_poltava@ukr.net

подписка на новости

Барбершоп Brutmen

Мастера

ВиталийВиталий
АртёмАртём
АлександрАлександр
АртурАртур
РоманРоман
ЮрийЮрий
ОлегОлег

Барбершоп Brutmen

Лукбук

Барбершоп Brutmen

Школа барберского искусства

Вы амбициозная и творческая натура? Безгранично преданная профессии и умеющая творить красоту?

Вы хотите развивать свои способности и при этом расти финансово? Тогда Вы уже в нашей команде барбер-мастеров!

Школа барберского искусства «Brutmen» в лице наших мастеров даст Вам знание и понимание тенденций в работе с мужской стрижкой, научит навыкам работы с опасной бритвой, а также психологии общения. 

Курс рассчитан на 140 учебных часов. Все инструменты для обучения, косметика и модели для отработки стрижек и бритья предоставляются. 

После сдачи экзаменов Вы получите диплом, а также возможность работать в нашей команде.

Курс обучения включает направления:

  • Мужские стрижки
  • Стрижки бороды и усов
  • Королевское бритье
Запись в Школу барберского искусства "BRUTMEN" по тел. 0953404055
Школа 4Школа 3Школа 2Школа 1

Барбершоп Brutmen

Новости

Барбершоп Brutmen

Про нас говорять

Алексей

Записывался на стрижку заранее по телефону, никаких проблем с записью не возникло, причём работают они до 11 вечера, что удобно для тех, кто поздно уходит с работы. Также ещё по телефону узнал, что помимо стрижки в стоимость входит массаж и выжигание волос в ушах. Чего только не придумают, но потом оказалось, что не зря =)

Евгений

Нормально ребята работают. Спасибо за то, что сделали из йети человека!

Вячеслав

Порадовало качество услуг и отношение мастера к клиенту. Отличная атмосфера. Рекомендую Всем!))

Ярослав

Более приятно это то, как вы относитесь к клиентам! И НЕ считаете что клиент - просто человек который приносит свои деньги чтоб подстричься... А ещё и человек как друг. Как член семьи "Брутмен" =))) Ну вот по этому я Вас и выбрал)))

Тимур

Посетил сегодня Brutmen, остался доволен и стрижкой, и отношение к клиенту)) Теперь буду только у Вас гостить.

Антон

Спасибо ребятам. Как всегда на 5+

Василий

Ура! Наконец-то открывается лучший барбершоп и в нашем городе! Был проездом в Харькове, пригласили на королевское бритье, остался в нереальном восторге от работы мастера, от четкого результата и мужественной атмосферы. Бачив салон ще в процесі ремонту, вже в захваті від ідей дизайну і інтер'єру. Чекаю відкриття і маси вражень від роботи кращих майстрів.

© 2018 Brutmen

Brutmen Barbershop — салон чоловічих стрижок, Полтава

вул. Соборності, 22

067 575-47-32

099 054-71-59

Без вихідних: 10:00 — 21:00

brutmen_poltava@ukr.net

Мы на facebook.com  Мы на Instagram

дизайн - студия Goracio

разработка - 7Lines Studio