X
Ваше місто ХарківОбрати містоМи у FacebookМи у Instagram

вул. Свободи, 12/16
+38 099 50-25-248 

 

 

ДИТЯЧА СТРИЖКА

Барбершоп Brutmen
BRUTMEN barbershop (Барбершоп Брутмен) – перша національна мережа barbershop в Україні. Це найстильніша, брутальна, модна і найголовніше – виключно чоловіча тема! BRUTMEN – справжній стильний чоловічий клуб в Україні, тут розташований Барбершоп (цирюльня) – це забута історією філософія, де пріоритетом є чоловічий сервіс.

Батьки! Пригадайте себе в школі!

Звичайно ж, ми повинні пам'ятати, що дитяча стрижка або зачіска у хлопця має бути адекватною установі, в якій дитина навчається. Тому вибирайте суворіші чоловічі зачіски в період школи і дайте волю дитині на канікулах.

 детские стрижки детская стрижка

Чарівність класичної чоловічої стрижки в тому, що її можна вкласти по-різному.


Модная стрижкаМодные стрижки

Навіть звичайна шкільна зачіска може бути стильною. Роблячи стрижку дитині вдома, "на кухні" машинкою, ви позбавляєте хлопця індивідуальності та образу. Стрижка - це невід'ємна частина характеру тінейджера. Зважайте на ці важливі моменти!


Креативні батьки та діти все частіше сьогодні роблять малюнки на волоссі.

креативные стрижки

Креативная стрижка

Hair tattoo – це техніка виконання, яку використовують досвідчені перукарі для створення малюнку на волоссі.

Такий малюнок може бути як простим, так і дуже складним. Хлопчик з такою зачіскою точно виділятиметься у класі, самостверджуватиметься та завоює авторитет «головного хлопця у класі». 

Жодної небезпеки техніка виконання не передбачає. Протипоказання до виконання повністю відсутні. Виконання можливе на будь-якій людині, без винятку.

длинные стрижкидлинная стрижка

Хлопці зі старших класів часто носять довге волосся. Вчителі, як і раніше, це не схвалюють, тому на період навчання можна знайти компроміс. Або зробити довжину не дуже довгою. Або хлопець має зав'язувати хвіст або зробити гульку.

 

А ось влітку молоді чоловіки можуть відірватися. Можна зробити ірокез, майданчик з візерунком, хвостик, асиметрію, довгу чубчик і навіть пофарбувати волосся.

ирокез - детская стрижка в Харькове хвостик детская стрижка длинная  детская стрижка

Якщо до сьогоднішнього дня ви думали, що у хлопчика може бути всього 2 види зачіски - напівбокс і налисо, то сьогодні ви можете привести свого сина до нас і підстригти його модно: під бокс, канадка, топ кнот, помпадур, андеркат, напівбокс, у Brutmen barbershop (Брутмен барбешоп).

А якщо вашому синові 14-15 років, він знає чого хоче, і, як він має виглядати, то ми допоможемо йому створити його образ і здобути впевненість та авторитет своїх ровесників.

 

BRUTMEN barbershop — салон чоловічих стрижок

м. Харків, вул. Свободи, 12/16

099 502-52-48

Без вихідних: 10:00 — 21:00 

(у зв'язку з військовим становищем, час роботи може змінюватись)

[email protected]

© 2024 Brutmen

BRUTMEN barbershop — салон чоловічих стрижок

м. Харків, вул. Свободи, 12/16

099 502-52-48

Без вихідних: 10:00 — 21:00 

(у зв'язку з військовим становищем, час роботи може змінюватись)

[email protected]

Мы на facebook.com  Мы на Instagram

дизайн - студія Goracio

розробка - 7Lines Studio