X
Ваше місто ХарківОбрати містоМи у FacebookМи у Instagram

вул. Свободи, 12/16
+38 099 50-25-248 

 

 

КОРОЛІВСЬКЕ ГОЛІННЯ

BRUTMEN – це забута історією філософія, де пріоритетом є чоловічий сервіс.

Але як показують опитування – дуже часто у чоловіків виникають неприємні відчуття після гоління – сухість шкіри, подразнення, підвищена чутливість.

Вирішити ці проблеми допоможе барбер, який виконає класичне гоління небезпечною бритвою. Як показує багатовікова практика - це найбільш ефективний спосіб це королівське гоління. Безумовно, це не такий простий процес, зате він має незаперечні переваги:


Безпосередньо процес гоління - це лише частина ритуалу, при якому обов'язково проводиться доглядові процедури для шкіри обличчя.

 Ждем Вас в дорогом Барбершопе Брутмен BRUTMEN barbershop

Ритуал гоління небезпечною бритвою починається з підготовки шкіри - обличчя розпарюється теплими компресами, а потім на шкіру та щетину наносяться різні олії та масляні суміші.
Результат - очищення шкіри, пом'якшення волосся та захисний покрив для шкіри на час гоління. Потім наноситься піна для гоління - це спеціальний склад, приготований із спеціального мила та збитої піни. Саме висока якість цього складу забезпечує комфортне та гладке гоління.

Процес гоління небезпечною бритвою наш майстер проводить за традиційними правилами цього ритуалу. Шкіра не натягується, порізів і садна не буває.

 707.jpg - КОРОЛЕВСКОЕ БРИТЬЕ в Харькове, Запорожье, Кременчуге и Полтаве

Ми дотримуємося всіх правил гігієни та безпеки, для кожного клієнта береться нове лезо, яке пройшло спеціальну обробку.

Коли гоління завершено – накладається холодний компрес, він допомагає видалити надлишки крему та піни для гоління, заспокоює шкіру, прибирає відчуття стягнутості. Після компресу наноситься зволожуючий крем та проводиться масаж обличчя.

Такий масаж не тільки допомагає живильному крему вбратися в шкіру, але й розслаблює, знімає відчуття втоми, активізує кровообіг.

На завершення ми наносимо на обличчя засоби, що не містять спирту, - лосьйон після гоління дезенфікує шкіру, пом'якшує та зволожує її, а спеціальний крем після гоління запобігає вростанню волосся. Наприкінці процедури наноситься одеколон високої якості.

Такий повний ритуал гоління небезпечною бритвою з підготовчими та завершальними процедурами називається Королівське гоління. Ця традиція зародилася в Старій Англії в 1805 році, коли в модному та дорогому районі Лондона Mayfair відкрилася перша цирульня.

Її клієнтами була найвища знати Лондона, адже тоді вважалося, що джентльмен повинен мати доглянутий вигляд. Вільям Труффіт, творець першої цирюльні, яка надавала джентльменам перукарні послуги та послуги з класичного гоління, став родоначальником відомого бренду - Truefitt & Hill, зараз ця кампанія офіційно обслуговує королівську родину Великобританії.

Для Вас Королівське гоління Модні чоловічі стрижки у Brutmen (Брутмен), наші майстри допоможуть Вам створити ідеальний образ сильного чоловіка.

Чекаємо на Вас у найстильнішому Барбершопі України - Брутмен.

 

BRUTMEN barbershop — салон чоловічих стрижок

м. Харків, вул. Свободи, 12/16

099 502-52-48

Без вихідних: 10:00 — 21:00 

(у зв'язку з військовим становищем, час роботи може змінюватись)

[email protected]

© 2024 Brutmen

BRUTMEN barbershop — салон чоловічих стрижок

м. Харків, вул. Свободи, 12/16

099 502-52-48

Без вихідних: 10:00 — 21:00 

(у зв'язку з військовим становищем, час роботи може змінюватись)

[email protected]

Мы на facebook.com  Мы на Instagram

дизайн - студія Goracio

розробка - 7Lines Studio