X
Ваше місто ХарківОбрати містоМи у FacebookМи у Instagram

вул. Свободи, 12/16
+38 099 50-25-248 

 

 

ЧОЛОВІЧА СТРИЖКА

Барбершоп Brutmen
BRUTMEN barbershop (Барбершоп Брутмен) – перша національна мережа barbershop в Україні. Стиль, брутальність, мода і найголовніше – виключно чоловіча тема!
 
BRUTMEN – справжній стильний чоловічий клуб із своєю філософією, де пріоритетом є чоловічий сервіс. Від того, як чоловік виглядає залежить його впевненість у собі. А це, своєю чергою, половина успіху у справах, особливо, коли є необхідність спілкуватися з людьми.

 

Чоловічі зачіски повинні відображати індивідуальність чоловіка, його спосіб життя, стиль
одягу. Світ чоловічих зачісок різноманітний: стильні, креативні, повсякденні, а головне - зручні, легко впоратись для будь-якої ситуаціїї.

 Весілля кращого друга? День народження тещі? Не проблема!

классическая

Класична чоловіча стрижка, яка ідеально підійде для школяра, студента та менеджера середньої та вищої ланки. 

Традиційні стрижки мають чіткі, рівні контури. Звичайна довжина пасм приблизно 3-5 см. Такі зачіски укладають максимально гладко. Локони зачесують наверх, або роблять проділ в центрі або збоку голови. 
 
Класична стрижка нічим особливим не виділяється, але вона залишається універсальною протягом десятиліть. Цю зачіску можна носити з будь-яким одягом, від класики до спортивного костюма, і при цьому виглядати модно. Це універсальний варіант!

гладкая прическа

Гладкі та "залізані" чоловічі зачіски ідеально підійдуть «денді» і тим, хто навчається в елітному інституті. Образ гарвардського студента, який підкреслить статус, благородство та впевненість. 
 
Не слід робити прилизані, зачесане назад пасма чоловікам із рідким волоссям, в цьому випадку найкраще підійдуть класичні зачіски або їжачок. Розпатлане волосся додадуть обсяг стрижці.

вьющиеся волосы BRUTMEN barbershop (Барбершоп Брутмен) yf [e.

Кучеряве волосся – це круто! Хлопці, які мають кучеряве волосся,
які навчаються в школі, зазвичай намагаються стригтися дуже коротко, щоб їх не дражнили. Але у старшому віці, в інституті та на роботі, кучері стають справжнім багатством.
 
Чоловікам із кучерявим волоссям підійдуть багатошарові стрижки,
які не мають плавних переходів. Наприклад: каскад, канадка, боб. А також каре, британка. Але не варто виконувати прямий рівний зріз, якщо ви в душі не "кульбабка"

длинные волосы

Довге волосся - це образ вільної та незалежної людини. Молодого хлопця роблять старше, а чоловікові у віці підкреслюють первісну чоловічу силу. Довге волосся також люблять байкери, для яких вони є частиною образу. Разом з крутим байком і косухою, борода і довге волосся створюють справжню магію.

длинные волосы

Там, де є довге волосся, є і хвіст. Чоловічі зачіски з хвостом можуть створювати різні образи. Це може бути щось східне від самураїв. І це може бути щось романтичне, якщо волосся світле.
 
Ця зачіска передбачає, щоб волосся було зібрано в хвіст на затилиці. Її можна зробити з різних довжин волосся, а також з косами або без них. Ця зачіска також проста і зручна для повсякденного використання
 

борода BRUTMEN barbershop (Барбершоп Брутмен)yf gbplt

Борода зараз стала невід'ємною частиною образу сучасного брутального чоловіка.
Це ідеальний образ для творчих людей, музикантів, художників, акторів. Але також це також стиль лондонських підприємців кінця 18, початку 19 століть. Цей стиль ідеально підходить і до татуювання і до ділового костюма. Образ сучасного українця сьогодні не можливо уявити без бороди і вусів!

BRUTMEN barbershop — салон чоловічих стрижок

м. Харків, вул. Свободи, 12/16

099 502-52-48

Без вихідних: 10:00 — 21:00 

(у зв'язку з військовим становищем, час роботи може змінюватись)

[email protected]

© 2024 Brutmen

BRUTMEN barbershop — салон чоловічих стрижок

м. Харків, вул. Свободи, 12/16

099 502-52-48

Без вихідних: 10:00 — 21:00 

(у зв'язку з військовим становищем, час роботи може змінюватись)

[email protected]

Мы на facebook.com  Мы на Instagram

дизайн - студія Goracio

розробка - 7Lines Studio