X
Ваше місто ХарківОбрати містоМи у FacebookМи у Instagram

вул. Свободи, 12/16
+38 099 50-25-248 

 

 

СТРИЖКА БОРОДИ

Барбершоп Brutmen
BRUTMEN barbershop (Барбершоп Брутмен) – перша національна мережа barbershop в Україні. Це найстильніша, найбрутальна, модна і найголовніше – виключно чоловіча тема і чоловічий сервіс!
 
Сьогодні в Україні борода набуває величезного значення в образі сучасного брутального чоловіка. Це не просто довге волосся на підборідді. Це ціле мистецтво. Провідні майстри світу влаштовують цілі турніри, щоб показати свою майстерність та здивувати.

Ждем Вас в самом стильном Барбершопе Украины - Брутмен. 

Для стрижки бороди та вусів використовують ножиці, тримери, електробритви та небезпечні бритви.
 
При оформленні бороди важливу роль відіграє колір волосся, його структура та поведінка. Зазвичай їй надають овальну, клиноподібну, широку чи вузьку форму. А також борода може бути, у вигляді трапеції, лопатки та «жабо».

эспаньолка — модная стрижка бороды и усов в Харькове«Еспаньолка» ідеально підійде чоловікові, який створює образ інтелігентної людини. Борода чи навіть борідка виглядає дуже акуратно та витончено.
Борода у сучасного молодого хлопця може бути різної форми, від легкої неголенності до відтвіру мистецтва:

29.jpg - модная борода — мужские стрижки бороды и усов в Харькове Ждем Вас в дорогом Барбершопе Брутмен Ждем Вас в дорогом Барбершопе Брутмен


А ось про бороду та вуса байкерів можна говорити дуже багато. Їх форма і довжина підкреслюють індивідуальність кожного байкера, водночас створюючи образ сильного, і водночас романтичного чоловіка, який підкорює жінок та дороги.

байкерская борода — мужские стрижки бороды и усов в Харькове Полтавебайкерская борода — мужские стрижки бороды и усов в Харьковебайкерская борода — мужские стрижки бороды и усов в Харькове

Як бачите, стрижка бороди та вусів потребує особливої ​​уваги та вміння. Ви можете поголитися вдома, але ніколи не зможете самостійно надати унікальної форми своєї бороді і тим самим підкреслити свої сильні сторони.

Запрошуємо вас до нашого салону чоловічих стрижок Brutmen barbershop (Брутмен барбершоп), де наші майстри підійдуть з усією відповідальністю до Вашої бороди та допоможуть створити стильний образ сучасного брутального чоловіка.

Ми запрошуємо вас на чоловічу стрижку машинкою Brutmen barbershop (Брутмен барбешоп) де наші майстри допоможуть створити Ваш ідеальний образ.
Модні чоловічі стрижки у Brutmen (Брутмен), і наші майстри допоможуть Вам створити ідеальний образ сильного чоловіка.

 

BRUTMEN barbershop — салон чоловічих стрижок

м. Харків, вул. Свободи, 12/16

099 502-52-48

Без вихідних: 10:00 — 21:00 

(у зв'язку з військовим становищем, час роботи може змінюватись)

[email protected]

© 2024 Brutmen

BRUTMEN barbershop — салон чоловічих стрижок

м. Харків, вул. Свободи, 12/16

099 502-52-48

Без вихідних: 10:00 — 21:00 

(у зв'язку з військовим становищем, час роботи може змінюватись)

[email protected]

Мы на facebook.com  Мы на Instagram

дизайн - студія Goracio

розробка - 7Lines Studio