X
Ваше місто ХарківОбрати містоМи у FacebookМи у Instagram

вул. Свободи, 12/16
+38 099 50-25-248 

 

 

УКЛАДКА

Барбершоп Brutmen
BRUTMEN barbershop (Барбершоп Брутмен) – перша національна мережа barbershop в Україні. Це найбрутальніша, модна, а найголовніше - виключно чоловіча тема! BRUTMEN – це справжній чоловічий клуб, тут розташований Барбершоп (цирюльня) – це забута історією філософія, де пріоритетом є чоловічий сервіс. Він може просто посушити феном і розчесати. Хоча іноді може навіть не сушити. Але так як сучасні «денді», стиляги, рокери, брутальники і просто красені все частіше вибирають модельні зачіски і довге волосся, то їм доводиться думати і про те, як їх доглядати і укладати.

BRUTMEN barbershop (Барбершоп Брутмен)

Ви коли-небудь помічали, що після того, як ви підстриглися в перукарні і вам поклали волосся, воно виглядає неймовірно круто? А коли ви вже після першого миття голови вдома дивіться на своє волосся в дзеркало, то думаєте, а чому воно тепер так не виглядає?

Це відбувається тому, що в перукарні вам завжди сушать і укладають волосся професійно.

 

 

 


Засобів для укладання чоловічої зачіски дуже багато. Це мус, пінка, гель, віск, паста, пудра та лак.

Ми не рекомендуємо чоловікам використовувати жіночі засоби. Сьогодні вже створено великі лінії чоловічої косметики. По-перше, вони враховують, що чоловіче волосся значно жорсткіше, ніж жіноче. А по-друге, вони мають чоловічий запах.

 

 

Іноді важко самому вибрати потрібний засіб, не розуміючи, який результат ви отримаєте на голові. Ви можете це зробити шляхом проб і помилок, купуючи один засіб за іншим, або наші майстри бродобреї з Brutmen в Харкові допоможуть вам вибрати те, що допоможе закріпити створений образ.

Також ви можете використовувати різні засоби для різних цілей. Влітку, ми рекомендуємо вибирати засоби для волосся, які не просто допомагають укласти волосся, а й захищають від ультрафіолетового випромінювання, тобто захищають від сонця.

Віск допоможе чоловікові створити глянець та ефект мокрого волосся. Матовий віск ідеально підходить образу брутального чоловіка, оскільки він надає волоссю жорсткості.

Для короткого волосся ви можете використовувати гель із сильною фіксацією. А для середньої довжини волосся і довгого, використовуйте гель, щоб надати гладкість і блиск волоссю. Також, гелі мають зволожуючі властивості.

укладка волос

Якщо у вас довгі волосся, і ви хочете, щоб вони легко спадали, використовуйте пінку або мус.

Для немитого волосся ми рекомендуємо використовувати пудру. Вона допомагає прибрати ефект жирних волосів і надає об'єму.


Різні компанії виробляють різні засоби для укладання чоловічої зачіски. І навіть гель одного виробника може сильно відрізнятися від гелю іншого виробника та мати абсолютно інший ефект.
У Brutmen barbershop (Брутмен барбешоп) у Харкові майстри допоможуть вам не тільки створити образ та зроблять стрижку, але й допоможуть підібрати засоби для укладання волосся та навчать вас доглядати свою зачіску вдома професійно.

Ми запрошуємо вас на чоловічу стрижку та укладання волосся у Brutmen barbershop (Брутмен барбешоп), де наші майстри допоможуть створити ваш ідеальний образ.

 

 BRUTMEN barbershop

Чекаємо на Вас у найстильнішому Барбершопі України - Брутмен.

BRUTMEN barbershop — салон чоловічих стрижок

м. Харків, вул. Свободи, 12/16

099 502-52-48

Без вихідних: 10:00 — 21:00 

(у зв'язку з військовим становищем, час роботи може змінюватись)

[email protected]

© 2024 Brutmen

BRUTMEN barbershop — салон чоловічих стрижок

м. Харків, вул. Свободи, 12/16

099 502-52-48

Без вихідних: 10:00 — 21:00 

(у зв'язку з військовим становищем, час роботи може змінюватись)

[email protected]

Мы на facebook.com  Мы на Instagram

дизайн - студія Goracio

розробка - 7Lines Studio